Justyna Głuchowska


Oligofrenopedagog. Ukończyła studia na kierunku edukacja edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną oraz kurs kwalifikacyjny z Pedagogiki Leczniczej. Obecnie kończy kurs kwalifikacyjny z Tyflopedagogiki. Jej dorobek zawodowy to kursy z alternatywnych sposobów porozumiewania się dzieci niemówiących AAC, szkolenie z Metody Dobrego Startu, ukończyła Makaton, metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherborne oraz szkolenie z muzykoterapii profilaktyki i terapii muzycznej. Praca z uczniem niepełnosprawnym przynosi jej wiele satysfakcji oraz spełnienie zawodowe. Ukochana Pani swoich wychowanków, wrażliwa i wyrozumiała z niebywałą umiejętnością przekonywania uczniów do pokonywania swoich słabości. Organizatorka najlepszych konkursów plastycznych w Przystani, redaktor naczelna szkolnego biuletynu. Prywatnie lubi spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz podróżować.

Warto zobaczyć

 • Praca, praca, praca... 06/09/2018
  Praca, praca, praca...

  Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz podnosić swoje kompetencje zawodowe u nas możesz zacząć realizować siebie. Stowarzyszenie Budujemy Przystań poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENT NAUCZYCIELA

Z bloga

 • Zabawy w naśladowanie
  Relacje między dziećmi we Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka po wakacjach widocznie się umocniły; Franek i Natalia bawią się w karmienie lali, zabawę opartą na czynnościach…
  19Wrz
 • Czy lekarze boją się pacjentów z niepełnosprawnościami?
  ,,Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz” pisał kiedyś J. Kochanowski. Słowa poety, wciąż aktualne , bo nie ma ważniejszej rzeczy…
  11Maj

O Stowarzyszeniu

Nasze Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" w Radomiu powstało w 2011 roku i rozpoczęło działalność na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
Od roku 2012 prowadzi Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych w Radomiu, w budynku dawnego internatu Szkół Agrotechniczych, przy ulicy Wośnickiej 125c.
Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom ,,Przyjazna Szkoła" oraz uczestniczymy w Akcji ,,1% dla mojej szkoły". Zapoznaj się ze sprawozdaniem.
Jesteśmy członkami Ogólnopolskiej Federacji Organizacji na Rzecz Osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, której misją jest porozumienie na rzecz wdrażania zapisów Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych w Polsce (www.siecmpd.pl).

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie Budujemy Przystań / Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych

 • ul. Wośnicka 125c
  26-600 Radom

 • +48 48 3343505

 • budujemyprzystan@gmail.com