Piąty Przegląd Recytatorski dla osób ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Piątym Przeglądzie Recytatorskim przedszkoli, szkół podstawowych i PDP dla osób ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.

Drodzy:

– uczniowie, jeśli lubicie recytować wiersze i występować przed innymi, jest on dla Was!

– nauczyciele, jeśli chcecie pokazać umiejętności swoich uczniów oraz własny warsztat pracy na forum publicznym, jest on dla Was!

– rodzice uczniów ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi, jeśli chcecie pochwalić się umiejętnościami swoich pociech, jest on dla Was!

– dyrektorzy placówek dla uczniów ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi, jeśli chcecie pokazać jak Wasz zespół specjalistów buduje system komunikacji swoich uczniów, zachęćcie swoich nauczycieli, terapeutów AAC, logopedów, psychologów do wzięcia udziału! Pokażcie jak funkcjonuje Wasza placówka!

W tym roku proponujemy Wam temat:

,,Sen jesiennej nocy”.

Temat brzmi tajemniczo, więc podczas przygotowań użyjcie swojej wyobraźni. Możecie recytować wiersze, fragmenty dłuższych utworów, a także teksty piosenek, występować w pojedynkę, lub z kolegą, koleżanką, terapeutą. Zachęcamy do tworzenia ciekawych scenografii i przebrań.

ZGŁOSZENIA:

Aby wziąć udział w Przeglądzie należy:

1. Do 04.10.2021 przesłać wiadomość „BIORĘ UDZIAŁ” na e-mail konkurs@budujemyprzystan.org

2. W odpowiedzi dostaniecie Państwo formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie wizerunku. Należy go wypełnić i odesłać na e-mail konkurs@budujemyprzystan.org

3. Po otrzymaniu przez Organizatora formularzu zgłoszeniowego wraz ze zgodą, dostaniecie Państwo e-mail z dostępem do Dysku Google, na którym do 15.10.2021 należy umieścić filmik prezentujący występ Waszego wychowanka/ucznia. Instrukcja umieszczania nagrania na Dysku będzie zawarta w wiadomości od Organizatora.

You are currently viewing Piąty Przegląd Recytatorski dla osób ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.