IV Przegląd AAC Recytatorski

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Przeglądzie Recytatorskim Szkół Podstawowych dla uczniów ze złożonymi potrzebami komunikacji.
Drodzy:
– uczniowie, jeśli lubicie recytować wiersze i występować przed innymi, jest on dla Was!
– nauczyciele, jeśli chcecie pokazać umiejętności swoich uczniów oraz własny warsztat pracy na forum publicznym, jest on dla Was!
– rodzice uczniów ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi, jeśli chcecie pochwalić się umiejętnościami swoich pociech, jest on dla Was!
– dyrektorzy placówek dla uczniów ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi, jeśli chcecie pokazać jak Wasz zespół specjalistów buduje system komunikacji swoich uczniów, zachęćcie swoich nauczycieli, terapeutów AAC, logopedów, psychologów do wzięcia udziału! Pokażcie jak funkcjonuje Wasza placówka!
W tym roku proponujemy Wam temat:
,,Podróże małe i duże”.
Z racji tego, że ostatni czas nie sprzyja podróżom, możecie o nich wspominać w przygotowanych przez Was utworach.
Użyjcie swojej wyobraźni!

REGULAMIN:
Organizatorem IV Przeglądu Recytatorskiego pt:. „Podróże małe i duże” jest Stowarzyszenie Budujemy Przystań w Radomiu, Wośnicka 125 C.
TEMAT
„Podróże małe i duże”
UCZESTNICTWO
W Przeglądzie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi, np.: posługujący się mową werbalną w ograniczonym zakresie, wykorzystujący wszelkie alternatywne i wspomagające metody komunikacji.
ZGŁOSZENIA:
Aby wziąć udział w Przeglądzie należy:
1. Do 7.10.2020 przesłać wiadomość „BIORĘ UDZIAŁ” na e-mail konkurs@budujemyprzystan.org
2. W odpowiedzi dostaniecie Państwo formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie wizerunku. Należy go wypełnić i odesłać na e-mail konkurs@budujemyprzystan.org
3. Po otrzymaniu przez Organizatora formularzu zgłoszeniowego wraz ze zgodą, dostaniecie Państwo e-mail z dostępem do Dysku Google, na którym do 16.10.2020 należy umieścić filmik prezentujący występ Waszego ucznia. Instrukcja umieszczania nagrania na Dysku będzie zawarta w wiadomości od Organizatora.
PRZEBIEG:
Organizator, przez kolejne dni, w ramach Miesiąca AAC, będzie prezentował nadesłane filmiki na swoim profilu Facebook.
ZAKOŃCZENIE:
Zakończenie Przeglądu przewidziane jest na 30.10.2020
Każdy uczestnik zostanie nagrodzony Dyplomem i atrakcyjnym podarunkiem.
Forma odbioru w/w nagród zostanie ustalona indywidualnie: odbiór osobisty w siedzibie placówki (Radom, Wośnicka 125c), lub pocztą.
KONTAKT
W razie problemów, pytań zapraszamy do kontaktu:
konkurs@budujemyprzystan.org

You are currently viewing IV Przegląd AAC Recytatorski