Finał Przeglądu Recytatorskiego

VI edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Recytatorskiego dla osób ze złożonymi potrzebami komunikacyjnymi pt. ,,Paleta uczuć”.
 
Przegląd organizowany jest w ramach międzynarodowego miesiąca AAC – października. Tegoroczna edycja skierowana była dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i przysposabiających do pracy. Wszyscy chętni uczestnicy, razem z nauczycielami ich wspierającymi przygotowywali dowolny utwór i recytowali go za pomocą używanych na co dzień sposobów komunikacji – mowa werbalna, komunikacja alternatywna oparta o niską lub wysoką technologię. Kolejnym etapem było nagranie filmu i przesłanie do organizatorów.
 
W przeglądzie wzięło udział 156 uczestników z 35 placówek w całej Polsce. Mieliśmy przyjemność obejrzeć występy indywidualne, duety oraz występy grupowe, wysłuchać wierszy , piosenek a także utworów własnych specjalnie stworzonych na okazję tegorocznego przeglądu.

Finał przeglądu odbędzie się 26 stycznia o godzinie 10.00 w Kamienicy Deskurów w Radomiu. Podczas finału  rozdane zostaną dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników przeglądu.
 
Serdecznie zapraszamy.
 


You are currently viewing Finał Przeglądu Recytatorskiego
Przegląd Budujemy Przystań