Praca dla Fizjoterapeuty

Zatrudnimy nauczyciela – fizjoterapeutę lub fizjoterapeutkę !!!

Podstawowe zadania na stanowisku:

– współpraca z zespołem pedagogicznym i terapeutycznym,

– prowadzenie zajęć mających na celu pobudzenie psychoruchowego rozwoju ucznia, w oparciu o zalecenia z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego,

– dokonywanie oceny postępów dziecka.

Poszukujemy kandydatów, którzy:

– ukończyli studia wyższe w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji ruchowej oraz posiadają przygotowanie pedagogiczne,

-posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami,

– są otwarci na zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój,

– potrafią pracować w zespole i tworzyć atmosferę współpracy,
Oferujemy:

– pracę w miłej atmosferze w zespole specjalistów,

– możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
– umowę o pracę na cały etat,

Wysyłając CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na maila:

biuro@budujemyprzystan.org

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1977 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926, ze zm.)

You are currently viewing Praca dla Fizjoterapeuty