Przystaniowa Bajeczka

,,,Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno, w Przystaniowej Krainie odbywał się baśniowy wieczór. Dzieci słuchały cudownych opowieści. Jedną z nich Wam przedstawiamy. Jesteście ciekawi..?”

Tak zaczyna się nasza Przystaniowa Bajeczka, pisana i ilustrowana przez naszych uczniów oraz ich rodziców, która dziś właśnie wprost z drukarni trafiła do Przystani. ????

Na pomysł wspólnego pisania Bajeczki dawno, dawno temu wpadła dwójka naszych wspaniałych, pracowników Milena Durasiewicz i Norbert Kacprzak.????????

Wspólnie udało nam się stworzyć wyjątkowe dzieło, gdzie bohaterami powieści są uczniowie naszej szkoły. To była wspaniała przygoda, a książeczka już niebawem trafi do rąk wszystkich naszych autorów czyli uczniów i ich rodziców. ????

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom ich rodzicom, oraz rodzeństwu za tworzenie bajeczki.

Anecie Jakubowskiej za organizację kiermaszu świątecznego, gdzie zbieraliśmy pieniądze, aby móc wydać naszą powieść oraz tym wszystkim osobom, które przygotowały ozdoby na kiermasz, a także każdemu Darczyńcy, który przekazał pieniądze, aby Przystaniowa Bajeczka mogła ujrzeć światło dzienne. ????

Aga Czerwinska-Lyzwinska, Wojciech Ciaputa, Katarzyna Nowak bez Was nie udało by się złożyć wszystkiego w całość. ????

Serdeczne podziękowania ślemy do naszych wspaniałych recenzentów: Julia Fiedorczuk, Anna Papis i Kamil Kabasiński
dziękujemy za Wasze ciepłe słowa. ????????????

You are currently viewing Przystaniowa Bajeczka
Budujemy Przystań