Aneta Kalbarczyk


Ukończyła Politechnikę Radomską im. Kazimierza Pułaskiego na wydziale pedagogicznym z zakresu Edukacji Techniczno - Informatycznej, podyplomowo oligofrenopedagogikę w MSCDN Radom. Absolwentka IV Edycji PROMENGO Programu Menadżerowie NGO adresowanego do Kadry Menadżerskiej III Sektora oraz Programu PROMISSIO Strategicznego Programu Rozwoju Fundraisingu dla Organizacji. Uczestniczka VI edycji programu PSIK Social Business Accelerator zainicjowanego w 2011 roku przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, przy współpracy z Ashoką. Szefowa zespołu marketingowo - fundraisingowego, odpowiedzialna za pozyskiwanie środków finansowych dla organizacji, planowanie i realizację kampanii marketingowo - fundraisingowych, obsługę profilii społecznościowych oraz strony internetowej stowarzyszenia, budowanie oraz podtrzymywanie relacji z darczyńcami, partnerami oraz innymi osobami związanymi ze stowarzyszeniem. Specjalista komunikacji alternatywnej i wspomagającej AAC dla osób niemówiących lub posługujących się mową w ograniczonym zakresie. Coach, interesuje się fotografią, lubi biegać i czytać książki. 

Warto zobaczyć

 • Praca, praca, praca... 06/09/2018
  Praca, praca, praca...

  Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz podnosić swoje kompetencje zawodowe u nas możesz zacząć realizować siebie. Stowarzyszenie Budujemy Przystań poszukuje osoby na stanowisko ASYSTENT NAUCZYCIELA

Z bloga

 • Zabawy w naśladowanie
  Relacje między dziećmi we Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka po wakacjach widocznie się umocniły; Franek i Natalia bawią się w karmienie lali, zabawę opartą na czynnościach…
  19Wrz
 • Czy lekarze boją się pacjentów z niepełnosprawnościami?
  ,,Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz” pisał kiedyś J. Kochanowski. Słowa poety, wciąż aktualne , bo nie ma ważniejszej rzeczy…
  11Maj

O Stowarzyszeniu

Nasze Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" w Radomiu powstało w 2011 roku i rozpoczęło działalność na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.
Od roku 2012 prowadzi Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych w Radomiu, w budynku dawnego internatu Szkół Agrotechniczych, przy ulicy Wośnickiej 125c.
Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom ,,Przyjazna Szkoła" oraz uczestniczymy w Akcji ,,1% dla mojej szkoły". Zapoznaj się ze sprawozdaniem.
Jesteśmy członkami Ogólnopolskiej Federacji Organizacji na Rzecz Osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, której misją jest porozumienie na rzecz wdrażania zapisów Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych w Polsce (www.siecmpd.pl).

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie Budujemy Przystań / Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych Specjalnych

 • ul. Wośnicka 125c
  26-600 Radom

 • +48 48 3343505

 • budujemyprzystan@gmail.com